fbpx

Raudteeremont toob muudatusi sõiduplaanidesse

Alates laupäevast, 12. oktoobrist on raudteeremontide tõttu muudatusi Kohila-, Rapla-, Türi- ja Viljandi-suunaliste rongide sõiduplaanides ning osaliselt tuleb kasutada asendusbusse. Muudatusi on ka üksikutes Pääsküla reiside sõiduplaanides.
Kiisa jaamas toimuvate remonttööde tõttu on eeloleval nädalavahetusel Tallinna-Kohila raudteelõik laupäeva hommikust kuni pühapäeva lõunani rongiliiklusele suletud ning seetõttu on vajalik sel lõigul kasutada asendusbusse. Alates pühapäeva lõunast saavad taas rongid sõita ning asendusbusse sel lõigul enam kasutada ei tule. Kohila-, Rapla-, Türi- ja Viljandi-suunaliste rongide sõiduplaanis tuleb muudatusi ka alates esmaspäevast, 14. oktoobrist – remonttööde tõttu lisandub veidi sõiduaega ning kaks Tallinna-Rapla liini reisi on terves ulatuses bussidega asendatud.

Alates 12. oktoobrist on üksikuid muudatusi ka osade Pääsküla reiside sõiduplaanides.

Remonttööd toovad alates 13. oktoobrist mõneminutilisi muudatusi ka õhtuse Rakvere reisi (senise väljumise kell 21.41 asemel hakkab väljuma kell 21.44) ja päevase Aegviidu (senise väljumise kell 13.32 asemel hakkab väljuma kell 13.30) reisi väljumisaegadesse.

Asendusbusside peatuskohad märgistatakse Elroni värvides tahvlitega, nende asukohad koos infoga sõiduplaanimuudatuste kohta on leitavad Elroni kodulehelt ja ooteplatvormide infostendidelt, tasuta rongiinfot jagab ööpäevaringne infotelefon 616 0245.

Edelasuuna sõiduplaan 12. oktoobril

Edelasuuna sõiduplaan 13. oktoobril

Edelasuuna sõiduplaan 14. – 26. oktoobrini

Läänesuuna sõiduplaan 1. – 26. oktoobrini

Seoses raudteeremonttöödega teenindatakse Tallinna-Pääsküla osasid reise 12. ja 13. oktoobril muutunud sõiduplaani alusel. Vaata plaani siit.

Idasuuna sõiduplaan 13. – 26. oktoobrini

Arhiiv
Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.
Seaded