fbpx

Raudteeremondid ja üleminek talveajale toovad muudatusi Elroni sõiduplaanidesse

Seoses raudtee remonttöödega on Läänesuunal alates 26. oktoobrist sõiduplaani muudatusi. Talveajale ülemineku tõttu on alates 28. oktoobrist muudatusi ka teiste suundade sõiduplaanides.

Reedel, 26. oktoobril on muudatusi Läänesuuna õhtuste reiside sõiduplaanis. Seejuures palume tähelepanelik olla ka ooteplatvormide kasutamisel – 26. oktoobril kella 22:10st kuni 27. oktoobri hommikul kella 10:10ni saavad rongid Lilleküla ja Pääsküla vahel sõitmiseks ja peatumiseks kasutada vaid Tallinnasse siseneval suunal olevat teed ja platvorme. Palume Lilleküla-Pääsküla vahelisel lõigul reisimisel jälgida ooteplatvormidel olevaid infosilte.

Lisaks laupäeva, 27. oktoobri hommiku muudatustele Läänesuunal on muudetud ka Tallinna-Aegviidu liini reisi nr 411 sõiduplaani.

Seoses üleminekuga talveajale muutuvad rahvusvaheliste rongide sõiduajad, mis omakorda toob 28. oktoobrist mõningaid muudatusi kõikide suundade sõiduplaanidesse. Eriti tähelepanelik tuleks olla Tallinna-Narva liini kasutajatel, kus muudatused on kõige suuremad. Seoses sõiduplaanide korrigeerimisega muutuvad ka osade reiside väljumisteed Balti jaamas.

Rongide sõidupaanid on leitavad Elroni kodulehelt ja peagi ka peatustes olevatelt infostendidelt, tasuta rongiinfot jagab ka ööpäevaringne infotelefon 616 0245.

Läänesuuna sõiduplaan 15. – 26. oktoobrini TÖÖPÄEVADEL

Läänesuuna sõiduplaan 27. oktoobril LAUPÄEVAL

Läänesuuna sõiduplaan 28. oktoobrist – 2. novembrini

Edelasuuna sõiduplaan 28. oktoobrist – 4. novembrini

Idasuuna sõiduplaan 28. oktoobrist – 4. novembrini

Arhiiv
Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.
Seaded