fbpx

Piletimasin

Piletimasin pakub mugavat ja soodsat võimalust pileti ostmiseks. Piletimasinast saab Elroni sõidukaardiga osta tavaklassi ühe korra pileteid 10% soodustusega. Piletimasinast saab pileti osta Elroni sõidukaardiga.

Kuidas piletimasinast piletit osta?

  1. Pileti ostmise alustamiseks viibake piletimasina ees Elroni sõidukaarti
  2. Valige soovitud sihtkoht, kuhu sõita soovite – valida saab kas konkreetse peatuse või Tallinna lähiümbruses kiirvalikuna tsooni, kus soovitud peatus asub
  3. Valige soovitud pilet – kui soovite kasutada Ühiskaardil olevat kohaliku omavalitsuse soodustust, siis vajutage piletiliigi “Ühiskaardi sooduspilet” järel olevale ikoonile “Vali” ning seejärel viibake Ühiskaarti.
    Kui soovite osta tavapileti ilma kohaliku omavalitsuse soodustuseta, valige “ühe korra pilet” või “ühe korra sooduspilet”
  4. Sisestatud info põhjal kuvab masin sõidu maksumuse
  5. Piletiostu kinnitamiseks viibake piletimasina ees uuesti Elroni sõidukaarti

Piletimasinas saab ka mugavalt ja kiirelt ära valideerida omavalitsuste poolt pakutava tasuta sõiduõiguse Ühiskaardiga (Tallinna, Raasiku, Saku, Saue, Lääne-Harju). Selleks tuleb toimida täpselt samamoodi nagu Tallinna ühistranspordis – piisab vaid Ühiskaardi masina ees viipamisest.

Piletimasin loob eeldused ka kontaktivaba pangakaardi kasutamiseks. Võimalus kaardimakseks elektrirongides saab teoks 2020. aasta jooksul.

Piletimasinast ostetud piletid on tavahinnast 10% soodsamad.

Piletimasina kasutamine on mugav ja lihtne, iga masina juures on vastavad juhised. Kasutusjuhendi saab alla laadida SIIT!

Põnevat piletimasina kasutamist!

Videoõpetus ühe korra pileti ostmiseks:

 

Videoõpetus kohaliku omavalitsuse soodustusega pileti ostmiseks:

Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.
Seaded