fbpx

Pileti tasumise korrast reisirongides

0452_IMG_4096

Alates 1. jaanuarist 2014 on kõigis rongides võimalik tasuda ühe korra sõidupileti eest sularahas ja Elron Sõidukaardile laetud raha eest.

Tasumine sularahas

Sularahaga tasumisel palume esitada võimalikult täpne raha. Tasumisel 50 eurost suuremate pangatähtedega ei pruugi olla piisavas koguses tagastusraha.

Tasumine Elron Sõidukaardiga

Elron Sõidukaart on elektrooniline piletikandja, mis kehtib kõigis Elron rongides. Sõidukaart maksab 2.50€ ja seda müüvad klienditeenindajad rongides. Sõidukaardile tuleb laadida raha, misjärel on võimalik sellega rongis arveldada. Sõidukaardile on võimalik raha laadida nii internetis (pilet.live.elron.ee) kui rongis klienditeenindaja juures. Minimaalne Sõidukaardile rongis laetav summa on 10 eurot.

NB! Sõidukaardiga kehtib 10% piletihinna soodustus.

Sõidukaardi kontojääki on võimalik kontrollida aadressil pilet.live.elron.ee. Kliendil on õigus paluda oma Sõidukaardi kontojäägi teavitust ka klienditeenindajalt rongis.

Tasumine ID-kaardiga või Tallinna Ühiskaardiga

Elron pakub võimalust soetada tsoonide piires kehtiv päevapilet või 30-päeva pilet ka ID-kaardile või Tallinna Ühiskaardile. Rohkem infot soetamise korrast ja müügipunktidest leiab United Tickets kodulehelt aadressil www.pilet.ee.

Reisijal on võimalik antud piletikandjatele soetada päeva- või 30-päeva pileteid ka rongis, kasutades selleks oma mobiiltelefoni. Täpsem info soetamise korrast on leitav rongi C alas ja veebis, aadressil www.pilet.ee.

NB! ID-kaardile või Tallinna Ühiskaardile ei müüda ühe korra pileteid.

Tasumine pangakaardiga

Elron pakub võimalust tasuda ühe korra pileti eest ka pangakaardiga. Pangakaardimakse võimalus on rongides, mis sõidavad tsoonide piirest väljapoole (Narva, Tartu, Valga, Koidula, Viljandi, Türi ja Pärnu rongid).

NB! Pangakaardiga ei ole võimalik tasuda nendes rongides, mis sõidavad ainult tsoonide piires, ehk I kuni V tsoonide vahel.

Arhiiv
Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.