fbpx

Pileti tagastamisest

Eelmüügist soetatud pileti võib tagastada järgnevatel tingimustel:

a) Tagastamissoovi avaldus koos tõendusega kehtiva pileti olemasolu kohta on esitatud Elroni kodulehel või e-maili teel () vähemalt 60 minutit enne piletil märgitud rongi väljumist.

b) Kassast samal päeval ostetud piletid ostetakse tagasi samas kassas kuni 60 minutit enne rongi väljumist.

c) Juba ostetud pileti muutmiseks tuleb olemasolev pilet käesoleva korra kohaselt tagastada ja soetada uus endale sobiv pilet.

d) Kui reisija soovib tagastada perioodipiletit, tuleb esitada tagastamissoovi kohta pöördumine läbi Elroni kodulehe või e-maili teel (). Reisijale hüvitatakse perioodipileti maksumus, arvestades sellest maha pileti maksumuse kasutatud päevade ulatuses.

Hilisemal pöördumisel pileti maksumust ei hüvitata.

Alates 14.05.2018. a kannab Euroopa Liidu välisesse panka sõidupileti maksumuse tagastamise kulud taotluse esitaja. Vedaja kannab vastuvõtva panga kontole üle summa, millest on eelnevalt maha arvestatud ülekandva panga hinnakirjas kehtestatud ülekandetasu. Kui ülekandetasu ületab tagastatava(te) sõidupileti(te) maksumuse, piletiraha Euroopa Liidu välisele pangakontole üle ei kanta. Vastuvõtva panga poolt kehtestatud teenustasu tasub tagastuse taotleja vastavalt vastuvõtva panga kehtestatud hinnakirjale.

Pileti maksumuse tagastamise otsustab Eesti Liinirongid AS kolme tööpäeva jooksul alates reisija pöördumise saamisest.

NB! 1. augustist 2019 muutub Elroni piletite tagastamise kord. Kuna piletite tagastamine hakkab toimuma automaatselt läbi piletimüügisüsteemi, siis kõiki hilisemaid, kui 60 min peale piletil märgitud kellaaega meile tulevaid tagastamise avaldusi ei ole meil enam võimalik rahuldada.

Uus tagastuse kord näeb ette, et

  1. Enne sõiduplaanijärgset väljumist ostetud pileti võib tagastada kas kodulehe tagastusvormi kaudu või e-kirja teel juhul, kui reisi väljumiseni on jäänud vähemalt 60 minutit.
  2. Eelmüügist ostetud pileti maksumus tagastatakse teenustasuta Elroni kodulehe tagastusvormi vahendusel üksnes Elroni sõidukaardile.
  3. Kui piletiraha tagastamist soovitakse arvelduskontole, arvestatakse tagastatavast summast maha teenustasu 1 euro. Kui pileti maksumus on alla 1 euro, siis piletiraha ei tagastata.
  4. Otse Elroni e-postile edastatud piletite tagastamisel arvestatakse tagastatavast summast maha teenustasu 1 euro (nii sõidukaardile kui ka arvelduskontole). Kui pileti maksumus on alla 1 euro, siis piletiraha ei tagastata.

1. augustist rakendame kodulehel uue „Minu konto“-rakenduse – mis annab võimaluse sõidukaardil oleva rahaga pileti eest veebis tasuda.

Pileti tagastamiseks täitke palun alloleva vormi väljad (kui soovite tagastada ostukorvi osaliselt, siis märkige see palun lisainfosse):

* tärniga on tähistatud kohustuslikud väljad

Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.
Seaded