fbpx

Pileti tagastamisest

Eelmüügist soetatud pileti võib tagastada järgnevatel tingimustel:

  1. Enne sõiduplaanijärgset väljumist ostetud pileti võib tagastada kas kodulehe tagastusvormi kaudu või e-posti teel juhul, kui reisi väljumiseni on jäänud vähemalt 60 minutit.
  2. Pileti maksumus tagastatakse teenustasuta üksnes Elroni sõidukaardile. Seda juhul, kui tagastussoov on edastatud Elroni kodulehe tagastusvormi vahendusel. Muul juhul lisandub teenustasu 1 euro.
  3. Kui piletiraha tagastamist soovitakse arvelduskontole, arvestatakse tagastatavast summast maha teenustasu 1 euro. Kui pileti maksumus on alla 1 euro, siis piletiraha ei tagastata.
  4. Otse Elroni e-postile edastatud piletite tagastamisel arvestatakse tagastatavast summast maha teenustasu 1 euro (nii sõidukaardile kui ka arvelduskontole). Kui pileti maksumus on alla 1 euro, siis piletiraha ei tagastata.
  5. Juba ostetud pileti muutmiseks tuleb olemasolev pilet käesoleva korra kohaselt tagastada ja soetada uus endale sobiv pilet.
  6. Perioodipileti tagastamiseks tuleb tagastamissoov esitada e-postile info(at)elron.ee. Perioodipileti eest tagastatakse piletiraha Elroni sõidukaardile teenustasuta. Kui piletiraha tagastamist soovitakse arvelduskontole, arvestatakse tagastatavast summast maha teenustasu 1 euro. Pilet tühistatakse tagastussoovi kättesaamisele järgnevast kuupäevast ning ostetud perioodipileti maksumusest arvestatakse maha pileti maksumus kasutatud päevade ulatuses. Kui tagastatav summa on alla 1 euro, siis piletiraha ei tagastata.

Hilisemal pöördumisel pileti maksumust ei hüvitata.

Alates 14.05.2018. a kannab Euroopa Liidu välisesse panka sõidupileti maksumuse tagastamise kulud taotluse esitaja. Vedaja kannab vastuvõtva panga kontole üle summa, millest on eelnevalt maha arvestatud ülekandva panga hinnakirjas kehtestatud ülekandetasu. Kui ülekandetasu ületab tagastatava(te) sõidupileti(te) maksumuse, piletiraha Euroopa Liidu välisele pangakontole üle ei kanta. Vastuvõtva panga poolt kehtestatud teenustasu tasub tagastuse taotleja vastavalt vastuvõtva panga kehtestatud hinnakirjale.

Pileti maksumus tagastatakse pangakontole viie tööpäeva jooksul alates pöördumise ja nõuetekohase tõenduse ning vajaliku lisainfo (nt pangakonto number ja omaniku nimi) saamisest.

Pileti tagastamiseks täitke palun alloleva vormi väljad SIIN.

 

Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.
Seaded