fbpx

Pärimusmuusika festivali ajal sõidab Viljandisse rohkem ronge

Tihendame 25.-28. juulini toimuva Viljandi Pärimusmuusika festivali ajaks Tallinna-Viljandi liini sõiduplaani, et reisijad saaksid rongiga kiiresti ja turvaliselt folkima. Sõiduplaani muudatused kehtivad kõigil neljal festivalipäeval.

Kuna Viljandi folk on rongisõitjate seas olnud alati populaarne üritus ning rongide täituvus on olnud suur, siis soovib Elron festivalikülastajatele ka sel aastal rohkem sõiduvõimalusi pakkuda.

„Neljapäevast pühapäevani pikendame osa edelasuuna reise Türilt ja Raplast Viljandini, et seeläbi lisada Tallinna ja Viljandi vahele edasi-tagasi kaks väljumist igal festivalipäeval. Kindlasti püüame tagada liinile ka võimalikult pikad rongid, et mahutada rohkem reisijaid,“ sõnas Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo.

„Kõik pikendatud reisid peatuvad Türil, Võhmas ja Viljandis, kuid kiirema kohale jõudmise huvides ei peatu teistes vahepeatustes.“

Kõigile Viljandi Pärimusmuusika festivalile rongiga sõitjatele soovitame alati arvestada ka kaasreisijatega. „Kuna näiteks jalgratas võtab rongis ära mitme inimese jagu ruumi, siis on folgi nädalavahetusel ka teatud väljumistel jalgratastega rongi sisenemine piiratud – täpsemalt on see info leitav meie sõiduplaani otsingust,“ nentis Kongo, lootes kõigi rongireisijate mõistvale suhtumisele.

Viljandi folgi pressipealik Ruudu Raudsepp: “Viljandi pärimusmuusika festival hindab kõrgelt, et ka sel aastal on Elron otsustanud tihendada rongide sõidugraafikut Tallinna-Viljandi suunal. Kuna festival teeb üha suuremaid jõupingutusi jätkusuutliku ja keskkonnasõbraliku korralduse suunas, siis näeme, et tihe rongiliiklus pakub folgisõpradele võimaluse mugavalt ja kiiresti festivalile ja tagasi jõuda.“ Raudsepp rõhutas, et rongiga reisimine on keskkonnasäästlik transpordivalik, mis aitab Viljandi Pärimusmuusika festivali keskkonnasõbralikku mõtteviisi veelgi paremini edendada.

Festivaliaegne sõiduplaan 25. – 28. juulini

Arhiiv
Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.
Seaded