fbpx

Nädalavahetustel on muudatusi Läänesuuna ja Tallinna-Aegviidu rongide sõiduplaanis

Alates eelolevast laupäevast, 15. septembrist toimuvad nädalavahetustel raudtee remonttööd Tallinna-Pääsküla lõigul, see toob puhkepäevadel kaasa Läänesuuna rongide muudetud sõiduplaani, tähelepanelik tuleb olla ka ooteplatvormide kasutamisel. Tööpäevadel muudatusi ei ole.

Raudtee remonttööd Tallinna ja Pääsküla vahel jätkuvad, alates eelolevast laupäevast on Läänesuuna rongide sõiduplaanis nädalavahetustel muudatusi ning rongiliikluseks saab kasutada üksnes Tallinnast väljuval suunal olevat teed ja platvorme. Palume Tallinna-Pääsküla-Tallinna vahelisel lõigul reisimisel olla tähelepanelik ja jälgida ooteplatvormidel olevaid infosilte. Kuivõrd remonttöödeks suletava ühe tee tõttu saab Tallinna ja Keila vahel käigus hoida oluliselt vähem ronge, tuleb Riisipere ja Kloogaranna suunal reisijatel vastavalt Keilas ja Kloogal teise rongi ümber istuda.

Lisaks Läänesuunale toob remont kaasa ka hilisõhtuse Tallinna-Aegviidu reisi väljumisaja nihkumise hilisemaks. Muutuvad ka mõnede reiside väljumisteed Balti jaamas.

Tööpäevadel rongide sõiduplaanis muudatusi ei ole ning kehtib senine sõiduplaan.

Läänesuuna sõiduplaan tööpäeviti 10. septembrist – 5. oktoobrini

Läänesuuna sõiduplaan nädalavahetustel 15. – 30. septembrini

Idasuuna sõiduplaan alates 15. septembrist

Arhiiv
Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.
Seaded