fbpx

Nädalavahetusel on muudatusi Läänesuuna ja Tallinna-Aegviidu rongide sõiduplaanis

Raudtee remonttööde tõttu on eeloleval nädalavahetusel, 6.-7. oktoobril muudatusi Läänesuuna rongide sõiduplaanis, tähelepanelik tuleb olla ka ooteplatvormide kasutamisel. Tööpäevadel muudatusi ei ole.

Raudtee remonttööd Tallinna ja Pääsküla vahel jätkuvad, sellel laupäeval ja pühapäeval liiguvad Läänesuuna rongid muudetud sõiduplaani alusel ning rongiliikluseks saab kasutada üksnes Tallinnasse siseneval suunal olevat teed ja platvorme. Osadel reisidel on Pääsküla ja Tallinna vahel vajalik kasutada asendusbusse.

Palume Tallinna ja Pääsküla vahelisel lõigul reisimisel olla tähelepanelik ja jälgida ooteplatvormidel olevaid infosilte. Kuivõrd remonttöödeks suletava ühe tee tõttu saab Tallinna ja Keila vahel käigus hoida oluliselt vähem ronge, tuleb Riisipere ja Kloogaranna suunal sõitjatel vastavalt Keilas ja Kloogal teise rongi ümber istuda. Osadel  juhtudel tuleb ümber istuda ka Pääskülas.

Lisaks Läänesuunale on eeloleval nädalavahetusel muudetud ka ühe hommikuse Aegviidu-Tallinna ning hilisõhtuse Tallinna-Aegviidu rongi sõiduplaan. Muutuvad ka mõnede reiside väljumisteed Balti jaamas.

Läänesuuna sõiduplaan 6.-7. oktoobril 

Idasuuna sõiduplaan 6.-7. oktoobril

Asendusbusside peatuskohad märgistatakse Elroni värvides tahvlitega, nende asukohad koos infoga sõiduplaanimuudatuste kohta on leitavad Elroni kodulehelt ja ooteplatvormide infostendidelt.

Tööpäevadel rongide sõiduplaanis muudatusi ei ole ning kehtib senine sõiduplaan.

Foto: Merli Kotkas

Arhiiv
Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.
Seaded