fbpx

Lisame muusikafestivali Mägede Hääl ajal Narva ekspressrongidele lisapeatuse

29. juunil toimuva Ida-Viru muusikafestivali Mägede Hääl ajal teevad meie Narva suuna ekspressreisid lisapeatuse Kohtla-Nõmmel, et võimaldada reisijatel mugavalt festivalile ja tagasi kojusõitu.

Kuna eelmisel aastal oli rongiga Kohtla-Nõmme festivalile reisimine populaarne, oleme otsustanud lisada sel aastal lisapeatuse Tallinna-Narva ekspressrongidele, et kõik festivalikülalised jõuaksid mugavalt ja kiiresti Kohtla-Nõmmele

Lisaks tavapärastele Kohtla-Nõmmel peatuvatele rongidele, teeb seal peatuse ka laupäeval, 29. juunil Tallinnast kell 11.41 väljuv Narva ekspressreis. Et kõik peolised ka koju tagasi sõidutada, peatub festivalijärgsel hommikul, 30. juunil seal tavarongidele lisaks ka Narvast kell 10 väljuv ekspressreis.

Festivali peakorraldaja Ivar Murd kutsus festivalile reisijaid kasutama just rongitransporti. “Mägede Häälele on kindlasti parim tulla rongiga – nii saab end festivalilainele viia juba mugava ja turvalise rongisõidu jooksul ning ei pea festivali ümbruses otsima parkimiskohta. Rongiga festivalile tulek on meil kujunenud selliseks mõnusaks traditsiooniks ja meil veab väga, et porgand Kohtla-Nõmmel peatub!”

Täpne festivaliaegne sõiduplaan on leitav Elroni kodulehelt sõiduplaani otsingust ning peatustes olevatelt infostendidelt.

Foto: Mägede Hääl FB

Arhiiv
Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.
Seaded