fbpx

Jazzkaar täidab Elroni rongid muusikaga

Jazzkaar saab sel aastal hoo sisse Elroni rongides, kus jazzmuusikud annavad rongikontserte, et ühendada läbi muusika erinevaid Eesti piirkondi.

Elroni kommunikatsioonijuht Mariis Adamberg nentis, et kui muidu kasutavad reisijad võimalust, et sõita rongiga kontsertpaikadesse üle Eesti, siis koostöös Jazzkaarega tuuakse ka sel aastal muusika rongidesse. „Elron teeb Jazzkaarega koostööd, kuna seeläbi jõuab jazzmuusika ka nende reisijateni, kes kontsertidele ei pruugi jõuda,“ sõnas Adamberg, kelle sõnul on juba mitmendat aastat toimuv koostöö eelkõige ajendatud ka reisijate varasemast tagasisidest, mis on jazzrongi positiivselt esile toonud.

Jazzkaare Linnaruumiprojekti projektijuht Merili Antsmaa sõnas, et tänu varasemale positiivsele tagasisidele otsustati sel aastal muusikarõõmu juba enamatel reisidel pakkuda. „On ju vahva, kui muidu vaikses rongis kevade hakul ka rahulikku ja elavat jazzmuusikat saab reisisaateks kuulata,“ lausus Antsmaa, kes nentis, et kuna Jazzkaar on kasvanud üle-eestiliseks, siis Elron reisirongiliikluse teenusepakkujana saab aidata kaasa nii kiirelt ja turvaliselt erinevates Eesti linnades toimuvate kontserditele jõudmisele kui ka reisijate teadlikkuse kasvatamisele, et mida jazzmuusika endas üldse kujutab.

Jazzmuusikuid näeb rongides järgmistel kuupäevadel:

15.aprill Tallinn-Tartu 08:13 – 10:08 ; Tartu-Tallinn 18:47 – 20:46

16. aprill Tallinn – Viljandi 07:38 – 09:56 ; Viljandi – Tallinn 18:23 – 20:34

18. aprill Tallinn – Saku 08:36 – 08:59 ; Saku – Tallinn 14:35 – 14:59

24. aprill Tallinn-Kivimäe 8.45 – 9.01; Kivimäe-Tallinn 11.47 – 12.04

Lisainfo jazzrongide ja esinejate kohta on leitav: elron.ee ja jazzkaar.ee

Arhiiv
Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.
Seaded