fbpx

Elroni uueks juhiks saab Merike Saks

Elroni nõukogu kinnitas ettevõtte uueks juhiks Merike Saksa, kes asub ametisse 7. jaanuaril 2019. Ettevõtte nõukogu poolt korraldatud avalikul konkursil osales 51 kandidaati.

Elroni nõukogu esimehe Siiri Odrats-Koni sõnul on Merike Saks tugeva strateegilise mõtlemise ja hea analüüsivõimega juht, kel on pikaaegne tippjuhtimise kogemus avalikust sektorist ja samuti riigi äriühingute ja sihtasutuste nõukogudest.

„Elron on hästi hoitud ja juhitud ettevõte,“ ütles Merike Saks. „Eesti inimesed on suurepärased rongiliiklejad ja teen kõik endast oleneva, et Elron vastaks ka tulevikus reisijate ootustele. Uued väljakutsed ootavad Riisipere-Turba raudteeliini valmimisel ning ehk õnnestub tulevikus liinidele tuua mõned uued rongid.“

Varem on Merike Saks töötanud Eesti Standardikeskuse tegevdirektorina, Eesti Kaubandus-Tööstuskoja teenuste direktori, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi majandusarengu osakonna juhatajana, siseturu asekantsleri ja kantslerina.

Konkursi viis läbi personaliotsingufirma Fontes. Avalikul konkursil osales 51 kandidaati. Elroni eelmine juhatuse esimees Olle Tischler lahkus septembri lõpus ametist omal soovil.

Arhiiv
Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.
Seaded