fbpx

Elroni hommikune Aegviidu-Tallinn väljumine hilines

0424_IMG_3515

Täna hommikul kell 7:55 Aegviidust Tallinna suunas väljunud rongil tekkis Aegviidu-Kehra raudteelõigul tehniline rike, mille tagajärjel rong seisma jäi.

Rikke tagajärjel ei olnud rongijuhil võimalik sõitu jätkata. Rongijuht teavitas läbi rongi infosüsteemi juhtunust reisijaid ning võttis ühendust Elroni liikluskorraldusüksusega.

„Arvestades asjaolu, et rong asus autoliiklusele ligipääsmatus kohas, ei olnud meil kahjuks võimalik rongi juurde asendusbusse saata,” selgitas Elron müügi- ja arendusjuht Norbert Kaareste.

„Koostöös Eesti Raudteega leidsime lahenduse, kus järgmine Aegviidust väljunud rong transportis rikkega rongi ühes reisijatega Tallinna. Täname Eesti Raudteed kiire tegutsemise eest,” sõnas Kaareste.

Kaareste sõnul on hetkel rikkega rong depoos ning rongitootja esindajad tutvuvad rongi pardalogiga, tegeledes probleemi lahendamisega. Esialgsetel hinnangutel oli rike seotud rongi tarkvarasüsteemiga. „Tootja esindajad on lubanud, et töökorras rong naaseb liinile lähipäevil,” selgitas Kaareste.

Oluline on rõhutada, et tarkvararikkega ei kaasnenud ohtu reisijate turvalisusele. „Samas vabandame kõigi rongis olnud reisijate ees juhtunu pärast,” vabandas Kaareste.

Arhiiv
Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.