fbpx

Elron ühtlustab piletite hindu

0029_IMG_1267

Seoses rahvusvaheliste reisirongide sõidugraafiku üleminekuga suveajale muutuvad 30. märtsist Elroni Edela- ja Idasuuna sõiduplaanid ning ühtlustuvad piletite hinnad.

„Alates pühapäevast, 30. märtsist kaovad müügilt kiirliinide piletid ning edaspidi kehtivad tavapiletid nii tava- kui ka kiirliini väljumistel,“ selgitas Elroni juhatuse esimees Andrus Ossip. „Muudatus puudutab eelkõige Tallinn-Rapla ja Tallinn-Aegviidu liinil reisijaid.” Tavapiletite hinnad seejuures ei muutu, ehk sõit kiirliinidel läheb soodsamaks.

“Muutuvad ka Elroni Narva liinirongide väljumisajad – praegu kell 5:00 väljuv Narva-Tallinn rong hakkab edaspidi väljuma kell 4:28,” rääkis Andrus Ossip. „Lisaks muutuvad kolme edelasuuna väljumise kellaajad: praegu 17:35 väljuva Tallinn-Viljandi uus väljumisaeg on 17:34; 20:42 väljuva Tallinn-Rapla uus väljumisaeg on 20:49 ning 22:30 väljuva Tallinn-Türi uus väljumisaeg on 22:37. Lääne- ja Kagusuuna sõiduplaane üleminek suveajale ei puuduta.“

Elroni müügi- ja arendusjuht Norbert Kaareste sõnul on paranenud Elroni piletikeskkonna ostukorvi funktsionaalsus, mille tulemusena saab www.pilet.elron.ee keskkonnas soetada rongipileteid senisest mugavamalt. „Lisandusid võimalused osta mitu piletit korraga, näiteks Tallinnast Tartusse ja tagasi,“ selgitas Norbert Kaareste.

Norbert Kaareste sõnul otsustas Elron pikendada tudengirongi kampaaniat mai lõpuni – kampaania ajal maksab reedel ja pühapäeval viimastel Tartu liini ekspressväljumistel tudengitele pilet 5 eurot. „Kindlasti vaatame sügissessiooni alguses tudengirongi kampaania jätkamise küsimusele uuesti otsa,“ sõnas Norbert Kaareste.

“Elron likvideeris ühtlasi jaanuari algusest kummitanud süsteemivea, mille tõttu olid senini tavapärasest soodsamad Tallinn-Tapa liini kuupiletid ning ühe korra ekspresspiletid.” Kui ajutiselt sai Tartu ekspressrongiga Tallinnast Tapale 3.70 euroga, siis alates 30. märtsist taastub hinnakirjajärgne piletihind 5.10 eurot.”

Arhiiv
Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.