fbpx

Elron sõitjate arv kasvas novembris 31%

0294_IMG_2799

Uute rongidega tehti novembris 251 tuhat sõitu, mida on 31% enam kui 2012. aasta novembrikuus.

Elroni novembrikuu piletitulu oli 227 tuhat eurot. 2012. aasta novembris teenis ettevõte piletituluna 166 tuhat eurot.

„Sõitjate arvu kasv on peamiselt kolmel põhjusel tekkinud – 27. oktoobril rakendus meie uus sõiduplaan, kus elektrirongid sõidavad läbi aegade kõige kiiremas sõiduplaanis,” selgitas Elron juhatuse esimees Andrus Ossip.

„Samuti lisasime Keila liinile septembrikuu lõpus täiendavad väljumised ning tänaseks on antud rongid ilusti kasutuses,” sõnas Ossip.

„Kolmandana tuleb loomulikult välja tuua rongiparki ennast – uued rongid on soojad, vaiksed, kiired ja mugavad,” rääkis Ossip.

„Loodame, et aina enam Harjumaalasi kasutab ühistransporti ning valib oma sõitudeks rongi. 1. jaanuarist toetab seda otsust veelgi sagenev reisirongiliiklus, kus nt Keila-Tallinn liinil väljuvad rongid tipptunniti keskmiselt iga 15 minuti järel,” sõnas Ossip.

AS Eesti Liinirongid on riigile kuuluv ettevõte, kes asub pakkuma üleriigilist reisijateveoteenust uute Stadler FLIRT elektri- ja diiselrongidega, tehes seda Elron kaubamärgi alt.

NB! Olulisemad uudised uute reisirongide valmistamise protsessist on koondatud aadressile uus.live.elron.ee. Kodulehekülg kajastab Elroni poolt läbiviidud uute elektri- ja diiselreisirongide hanke kulgu.

Arhiiv
Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.