fbpx

Elron prognoosib tänasest kuni pühapäevani mitmele Tartu ja Viljandi liini reisile suurt täituvust

0029_IMG_1267

Elron prognoosib tänasest kuni pühapäevani pärastlõunastele Tartu ja Viljandi liini reisidele suurt täituvust ning palub reisijail võimalusel valida tipptunniväline väljumine.

„Homsete maipühadega algav pikk nädalavahetus tõstab suure tõenäosusega reisirongide täituvust, mis tähendab, et tänasest kuni pühapäevani ei saa me lubada, et pärastlõunased, täpsemalt kella 14:00 ja 17:30 paigus väljuvad, Tallinna ja Tartu ning Tallinna ja Viljandi vahet sõitvad rongid omavad piisaval arvul vabu istekohti,“ ütles Elroni müügi- ja arendusjuht Norbert Kaareste. „Seetõttu palume rongireisijail võimalusel kasutada teisi, tipptunniväliseid rongiväljumisi.“

Elron vabandab ebamugavuste pärast. „Kahjuks ei saa me hetkel nõudlusele pikemate rongidega reageerida, sest hiljutine õnnetusjuhtum Raasikul võttis meilt teadmata ajaks ühe neljavagunilise diiselrongi,“ nentis Kaareste, kelle sõnul saab Elron tootjalt kaks järgmist tellitud diiselrongi kätte mai teises pooles.

Eesti Liinirongid AS on kaubamärgi Elron (www.elron.ee) all tegutsev riigile kuuluv ühistranspordiettevõte, mis pakub alates 1. jaanuarist 2014 uute Stadler FLIRT elektri- ja diiselrongidega reisijaveoteenust kõigil Eesti siseriiklikel rongiliinidel. Elron plaanib sellel aastal veda 5,2 miljonit reisijat. Ettevõttes on 245 töötajat.

Arhiiv
Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.