fbpx

Elron prognoosib mitmele tänasele ja pühapäevasele Tartu ja Viljandi liini reisile suurt täituvust

0029_IMG_1267

Elron prognoosib mitmele tänasele ja pühapäevasele Tartu ja Viljandi liini reisile suurt täituvust ning palub reisijail võimalusel valida hilisem väljumine.

„Piletite eelmüügi põhjal võime öelda, et nii täna kui pühapäeval ei suuda pärastlõunased, täpsemalt kella 14:00 ja 17:30 paigus väljuvad, Tallinna ja Tartu ning Tallinna ja Viljandi vahet sõitvad rongid kõiki soovijaid teenindada, seetõttu palume rongireisijail võimalusel kasutada teisi, õhtuseid rongiväljumisi,“ ütles Elroni müügi- ja arendusjuht Norbert Kaareste. „Me ei saa hetkel nõudlusele pikemate rongidega reageerida, sest möödunud nädala õnnetusjuhtum Raasikul võttis meilt ühe neljavagunilise diiselrongi.“

Kaareste sõnul saab Elron tootjalt kaks järgmist tellitud diiselrongi kätte mai teises pooles.

Eesti Liinirongid AS on kaubamärgi Elron (www.elron.ee) all tegutsev riigile kuuluv ühistranspordiettevõte, mis pakub alates 1. jaanuarist 2014 uute Stadler FLIRT elektri- ja diiselrongidega reisijaveoteenust kõigil Eesti siseriiklikel rongiliinidel. Elron plaanib sellel aastal veda 5,2 miljonit reisijat. Ettevõttes on 245 töötajat.

Arhiiv
Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.