fbpx

Elron pakub laulu- ja tantsupeolistele soodsamat rongisõitu

Laulu- ja tantsupeo nädalal ehk 30. juunist 7. juulini  on võimalik juubelipeol osalejatel sõita grupipiletiga Elroni rongis kuni 30% soodsamalt.

Elron soovib kaasa aidata kõigi laulu- ja tantsupeo osaliste kiirele ja turvalisele peopaika jõudmisele, mistõttu pakume osalejatel võimalust osta ettemaksuarve alusel Tallinnasse ja tagasi sõiduks rongipiletid kuni 30% soodustusega.

Soodustusega pileteid on võimalik osta kõigil, kes reisivad alates 10-liikmelise grupina ning saadavad reisimiseks ja soodustuse saamiseks sooviavalduse hiljemalt 2 tööpäeva enne soovitud reisi Elroni e-postile . Sooviavalduses tuleb ära märkida sõidu kuupäev, marsruut, väljumisaeg, reisijate arv ning arve saaja nimi.

Iga konkreetse soovi vaatame eraldi läbi ning kuna rongide täituvus oleneb väga palju liinist, nädalapäevast ja kellaajast, siis sõltub lõplik soodustuse määr konkreetselt just grupi soovist, millist reisi kasutada soovitakse.

Soovitame gruppidel võimalusel eelistada väiksema täituvusega väljumisi – nendeks on eelkõige tipptundide välised väljumised ehk päevased reisid.

Arhiiv
Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.
Seaded