fbpx

Elron on valmis üleriigiliseks opereerimiseks

0115_IMG_1966

Käesoleval nädalal kinnitasid raudteeomanikud uued sõiduplaanid, mille alusel asub Elron teenindama üleriigilist reisirongiliiklust alates 1. jaanuarist 2014.

„Uued sõiduplaanid toovad kaasa reaalse väljumiste arvu kasvu – 1. jaanuarist kahekordistub Viljandi, Türi, Tartu ekspress- ja Narva liinil igapäevaste väljumiste arv,” sõnas Elroni juhatuse esimees Andrus Ossip.

Ossipi sõnul toovad uued sõiduplaanid ka paremad sõiduajad. „Narva liinil hakkab reisirong olema kiireim viis hommikul Tallinna pääsemiseks ning ka mujal on sõiduajad märkimisväärselt vähenenud,” selgitas Ossip.

„Oleme lõpetamas ka oma koolitusprogramme, mille raames koolitatakse kõik meie oktoobris värvatud rongijuhid ja klienditeenindajad, tagades nii neile valmisoleku asuda teenindama 1. jaanuaril üleriigilist reisirongiliiklust,” lubas Ossip.

Elronile on Stadler tänaseks tarninud ka kogu elektrirongipargi ning 12 diiselrongi.

„Kokkuvõtvalt saab öelda, et meil on olemas rongid, personal ja muu ning Elron ootab 1. jaanuari, et asuda pakkuma ka väljaspool Harjumaad head, kiiret reisirongiteenust,” lausus Ossip.

Arhiiv
Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.