fbpx

Elron lööb kaasa Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale pühendatud teatrisarjas

Septembrikuus on Tallinna-Tartu ja Tartu-Tallinna liinil võimalik taas osa saada eelmisel aastal alguse saanud uuest teatrietenduse formaadist: sõitvas rongis algab Ivar Põllu ja Mart Kolditsa lavastus “BB ilmub öösel“, mis on pühendatud Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale.

Etendused toimuvad alates 3. septembrist ning saavad alguse korraga kahes rongis: kell 17:32 Balti Jaamast väljuvas Tallinna-Tartu rongis ja kell 17:19 Tartust väljuvas Tartu-Tallinn rongis, kus jagatakse teatrihuvilistele kõrvaklapid. Etendus jätkub Tapa raudteejaama hoones.

Piletid on saadaval Piletilevist ning etenduse pilet sisaldab ka rongisõitu Tartu-Tapa-Tartu või Tallinn-Tapa-Tallinn marsruudil.

“BB ilmub öösel” meenutab Teise maailmasõja aegu ja suurte reetmiste kümnendit. Lavastus põhineb Mati Undi romaanil “Brecht ilmub öösel” ning dokumentaalmaterjalidel.

“Me teame, kuidas eestlane näeb 1940. aastaid, reetmiste ja sõdade kümnendit. Kuidas näeb seda aga Euroopa intellektuaal, kes põgeneb natside eest? Kuidas näeb seda eesti päritolu Soome kirjanik, kommunistist mõisaproua? Kuidas see kõik saab samal ajal juhtuda?“ küsivad lavastajad Ivar Põllu ja Mart Koldits.

“BB ilmub öösel” on valminud Von Krahli Teatri ja Tartu Uue Teatri koostöös ning teatrisarja “Sajandi lugu” raames. Lavastajad on Ivar Põllu ja Mart Koldits, näitlejatena teevad kaasa Robert Annus, Maarja Jakobson, Henrik Kalmet, Kristel Leesmend, Maarja Mitt ja Tõnis Niinemets.

Rohkem infot etenduse kohta: https://www.ev100.ee/et/lavastus-bb-ilmub-oosel-11.

Tule ja saa osa menukast teatrietendusest!

Arhiiv
Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.
Seaded