fbpx

Elron kutsub rongijuhiks õppima

Leidmaks uusi rongijuhte, alustab Elron 2020. aasta jaanuaris rongijuhtide välja- ja täiendõppe pakkumisega. Õppetöö kestus on kokku 9 kuud, kandideerida saab kuni 31.10.2019.

Seoses täiendavate väljumiste lisamisega soovime ka oma meeskonda suurendada. Pakume üheteistkümnele rongijuhiks õppida soovijale Elroni poolt finantseeritavat õppekohta ning garanteerime neile ka eduka lõpetamise korral töö Elroni rongijuhina.

Rongijuhiks õppimine kestab kokku 9 kuud, millest 5 kuud praktiseerib rongijuht stažöörina. Õpe toimub tööpäeviti kell 9.00-17.15.

Õppekava koosneb üheksast moodulist. Selle raames õpitakse kogenud lektorite käe all tundma nii Euroopa kui ka siseriiklikke raudtee regulatsioone, milles suurim maht on suunatud raudteeinfrastruktuuri, signalisatsioonijuhendi, rongiliikluse- ja manöövritöö juhendi tundmaõppimisele. Põhjalikult õpitakse ka rongide tehnilist poolt ning läbitakse praktika nii kaasasõitja kui ka stažöörina.

Täpsem info on leitav Elroni kodulehelt http://elron.ee/koolitus/.

Kõigil huvilistel palume kindlasti osaleda ka 18. ja 25. oktoobril kell 13 toimuvatel infopäevadel aadressil Vabaduse pst 176, Tallinn.

Terviklik õppekava on leitav siit: AS Eesti Liinirongide vedurijuhtide üldkoolituse õppekava 2020

Sisseastumiseks vajalikud dokumendid
CV palume saata aadressile  või läbi CV-Keskuse, hiljemalt 31.10.2019

Nõuded sisseastujale

  • Keskharidus, soovitavalt tehniline eriharidus (eelistatud on raudteetehnilise rakendusliku kõrghariduse; elektriku või remondilukksepa eriala omandanud kandidaadid);
  • Vähemalt eesti keele B1 tasemel keeleoskuse tunnistuse olemasolu või keele rääkimine emakeelena; kasuks tuleb vene keele oskus suhtlustasandil.
  • Pingetaluvus, kohusetundlikkus, täpsus ja korrektsus.

Maksumus
Võimalik on kandideerida Elroni poolt finantseeritavale õppekohale (kokku 11 kohta), mis garanteerib eduka lõpetamise korral töökoha Elroni rongijuhina. Koolituse maksumuse võib tasuda ka õppur ise või õppima suunav ettevõte, koolitustasu ühe õppuri kohta on 2500 eurot.

Arhiiv
Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.
Seaded