fbpx

Elron kandideerib Euroopa „Aasta regionaaloperaatori“ tiitlile

0062_IMG_1394

Eesti reisirongiliiklust korraldav Elron nimetati Euroopa „Aasta regionaaloperaatori“ tiitli nominendiks.

„Elron nimetati „Aasta regionaaloperaatori“ tiitli nominendiks suuresti tänu edukalt läbi viidud mastaapse uute reisirongide hankele ja selle tagajärgedele,“ ütles Elroni juhatuse esimees Andrus Ossip. „Selle hanke tulemusena sai Eestist esimene riik Euroopas, kus on kasutusel ainult uus ja ühetaoline rongipark ning tänu millele on sõitjate arvud asunud igakuisele mitmekümneprotsendisele kasvulainele.“

„See on meile ja me tehtud tööle väga suur au,“ lisas Elroni müügi- ja arendusjuht Norbert Kaareste. „Ainuüksi see teade, et meid on nominentide sekka valitud, näitab, et oleme õigel teel.“

Kaareste sõnul saadeti sel aastal üle 230 avalduse 18. kategooria hulgas. Aasta regionaaloperaatori tiitlile konkureerib 7 operaatorit.

Regionaaloperaatoriks peetakse konkursi raames ettevõtet, kes haldab põhiliselt linnadevahelisi rongiliine, kus peatusi tehakse pea kõigis teele jäävates jaamades. Eelmisel aastal võitis antud tiitli Prantsuse Raudtee SNFC tütarettevõte.

Euroopa Rail Congress (www.europeanrailcongress.com) on iga-aastaselt toimuv kongress, kus osalevad Euroopa suurimad raudtee-valdkonna ettevõtted ja organisatsioonid. Tänavu toimub see kongress 11. novembril Londonis.

Eesti Liinirongid AS on kaubamärgi Elron (www.elron.ee) all tegutsev riigile kuuluv ühistranspordiettevõte, mis pakub alates 1. jaanuarist 2014 uute Stadler FLIRT elektri- ja diiselrongidega reisijaveoteenust kõigil Eesti siseriiklikel rongiliinidel. Elron teenindab igapäevaselt üle 200 reisi, kasutades selleks 18 elektrirongi ja 19 diiselrongi. Elron plaanib sellel aastal vedada 5,5 miljonit reisijat. Ettevõttes on 285 töötajat.

Arhiiv
Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.