fbpx

Elron avaldab järgmise aasta piletihinnad

0424_IMG_3515

Elron avaldab reisirongide piletihinnakirjad, mis hakkavad kehtima alates 1. jaanuarist 2014.

Täpne hinnakiri on avaldatud siin.

“1. jaanuarist tõuseb riiklik tellimus diiselrongide vedudele poole võrra ning elektrirongide vedudele kolmandiku võrra,” selgitas Elron müügi- ja turundusjuht Norbert Kaareste. “See on selge märk riigi soovist pakkuda paremat reisirongiliiklust üle kogu Eesti, ” sõnas Kaareste.

“Niisiis paraneb aasta alguses reisirongiliikluse kvaliteet väga mitmes osas – sõidumugavus, ühenduskiirused ja ka väljumissagedused,” lausus Kaareste. “Just väljumiste arvu kasv hakkab ka tulevikus kajastuma meie hinnakirjades, ent ka 2014. aastal on reisirong jätkuvalt soodsaim ühendusviis,” kirjeldas Kaareste. “Ka on rõõm tõdeda, et neil diiselrongide klientidel, kes asuvad piletit soetama Elron Sõidukaardile, piletihind ei muutu,” selgitas Kaareste.

Elron toob diiselrongidesse oma tänase piletikandja “Elron Sõidukaart”, mis annab nii rongis kui internetis 10% hinnasoodustuse, võrreldes paberkandjal piletihinnaga.

Elron asub pakkuma ka veebist ostmise puhul 10% piletihinna soodustust. See tähendab, et internetist piletit ostes on hind kliendile 10% soodsam kui rongis.

Rohkem infot soodustustest (õpilastele, pensionäridele jt.) leiab siit.

“Ühtlasi anname alates detsembri lõpust kuni jaanuari lõpuni Elron Sõidukaardi tasuta, kui sellele laadida vähemalt 10 eurot,” lubas Kaareste.

Arhiiv
Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.