fbpx

Elron alustab taas rongijuhtide väljaõpet

Õppekava koosneb viiest moodulist. Selle raames õpitakse tundma nii Euroopa kui ka siseriiklikke raudtee regulatsioone, milles suurim maht on suunatud raudteeinfrastruktuuri, signalisatsioonijuhendi, rongiliikluse- ja manöövritöö juhendi tundmaõppimisele.

Võimalik on kandideerida Elroni poolt finantseeritavale õppekohale (kokku 5 kohta), mis garanteerib eduka lõpetamise korral töökoha Elroni rongijuhina. Koolituse maksumuse (2500 eurot) võib tasuda ka õppur ise või õppima suunav ettevõte.

Teooriaõppe lõpuks on edukatel lõpetajatel läbitud vedurijuhi väljaõpe ja sooritatud vedurijuhiloa saamiseks eksam Maanteeametis. Elroni poolt välja valitud kandidaadid sooritavad praktika lõpus Stadler Flirt tüüpi rongi sertifikaadi eksami ning selle edukad läbijad saavad õiguse liinitööks.

Rongijuhiks õppimine võimaldab keskhariduse baasil omandada kindla elukutse ning hästitasustatud ja soliidse töökoha. Elronis töötavad rongijuhid toovad oma töö juures positiivsete aspektidena välja võimaluse viibida iga päev Eesti erinevates paikades ning rutiinivabaduse, liikuva töögraafiku, kaasaegse töökeskkonna, hea palga ja meeldivad kolleegid.

Rongijuhtide õppe korraldusest on võimalik lähemalt kuulda Elroni Koolituskeskuse infopäevadel, mis toimuvad 8. juunil 2017 kell 10.00 ja 28. juunil 2017 kell 10.00 aadressil Vabaduse pst. 176, Tallinn, Elroni õppeklassis. Eelregistreerumine ei ole vajalik.

Rongijuhtide koolitus toimub vastavalt Haridus- ja teadusministeeriumi tegevusloale, mis annab Elroni Koolituskeskusele õiguse pakkuda vedurijuhtide välja- ja täiendõpet.

Kandideerimiseks palun saatke oma CV e-mailile "> hiljemalt 30.06.2017
Lisainfo: http://elron.ee/koolitus/

Arhiiv
Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.
Seaded