fbpx

Elron otsib rongijuhte & klienditeenindajaid

IMG_6059

Elron värbab uusi rongijuhte ja klienditeenindajaid, et teenindada üleriigilist reisirongiliiklust alates 1. jaanuarist 2014.

Elron alustas täna värbamiskampaaniat, mille raames otsib ettevõte uusi rongijuhte ja klienditeenindajaid, teenindamaks üleriigilist reisirongiliiklust alates 1. jaanuarist 2014.

Elroni personalijuhi Liia Rentik sõnul soovib ettevõte värvata ligi kakskümmend rongijuhti ja nelikümmend klienditeenindajat. „Täpsem info konkursist on avaldatud CV Keskus portaalis ning meie kodulehel,” sõnas Rentik.

Rentiku sõnul kestab värbamiskampaania oktoobrikuu lõpuni, misjärel algab koolitusprogramm värvatutele. „Kõigile uutele töötajatele korraldatakse novembri- ja detsembrikuus täiendkoolitused. Rongijuhid saavad koolituste lõppedes õiguse juhtida uusi Stadler FLIRT reisironge ning klienditeenindajad on valmis teostama piletimüüki kõigil Eesti rongiliinidel,” lubas Rentik.

Rentiku sõnul alustas ettevõte värbamisega juba käesoleva aasta suvekuudel. „Meil on täna juba olemas suur arv rongijuhte, kes alustavad sõitmist 1. jaanuaril diiselrongidega ning praeguse värbamisega loodame mehitada veel viimased ametikohad,” sõnas Rentik.

Hetkel töötab Elronis ligi 165 inimest, järgmise aasta alguseks suureneb ettevõte töötajate arv 265 töötajani.

Arhiiv
Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.