fbpx

Augustis kaovad läänesuunaliselt raudteelõigult asendusbussid

Augustis jätkub raudteeremont Pääsküla-Keila raudteelõigul, ent asendusbussidesse rongireisijatel enam ümber istuda ei tule. Rongid sõidavad 1.–31. augustini ajutise sõiduplaani järgi, mis on sarnane juunikuus kehtinud plaanile.

Ajutine sõiduplaan kehtib tööpäeviti kella kümnest hommikul kuni kella üheksani õhtul Pääsküla, Keila, Kloogaranna, Riisipere ja Paldiski liinidel. Kuni kella kümneni hommikul jääb kehtima tavapärane sõiduplaan. Enim mõjutatavad muudatused Riisipere suunal sõitjad, kel tuleb kohati Keilas teisele rongile ümber istuda.

Reisijaid teenindatakse täies ulatuses rongidega, asendusbusse kasutusele ei võeta.

„Oleme koostöös Eesti Raudteega püüdnud remondiaegsete sõidugraafikute koostamisel maksimaalselt arvestada reisijate huvidega,” ütles Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo. „Kuni kella kümneni hommikul säilitasime tavapärase sõiduplaani, et tööl käivad inimesed mugavalt kohale jõuaksid. Augustis hakkavad inimesed puhkustelt naasma, mistõttu oli meie jaoks oluline, et asendusbusside kasutamist eeldav remont Tallinna ja Keila vahel oleks selleks ajaks läbi.“

Augustis kehtiv ajutine sõiduplaan on leitav Elroni kodulehelt www.elron.ee ja sõiduplaaniotsingust ning 1. augustist ooteplatvormide infostendidelt.

Foto autor: Jaanus Salu

Arhiiv
Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.
Seaded