fbpx

6. – 26. maini teenindavad Keila ja Paldiski ning Keila ja Kloogaranna vahel reisijaid asendusbussid

6. – 26. maini on muudatusi Paldiski- ja Kloogaranna-suunaliste rongide sõiduplaanis. Alustatakse Klooga jaama remonttöödega, Keila-Paldiski ja Keila-Kloogaranna lõikudel on vajalik kasutada busse.

Läänesuuna sõiduplaan 6. – 26. maini

Asendusbusside peatused Keila – Paldiski lõigul:

Asendusbusside teekond Google kaardil

Asendusbusside peatused Keila – Kloogaranna lõigul:

Asendusbusside teekond Google kaardil

ASENDUSBUSSIDEGA TEENINDAMINE:

  • Asendusbusside peatuste paigad märgistatakse Elroni värvides tahvlitega. Kõik peatused ei ole rongijaama juures, valiku tegemisel on olnud määrav asula keskuse asukoht ja bussi sõiduaeg.
  • Asendusbussid on nn turismibussi tüüpi, mis tähendab, et bussi all olevasse pagasiruumi on võimalik paigutada lapsevankrid (kokkupanduna), jalgratastega reisijatel palub Elron valida reis, mida teenindab täies ulatuses rong.
  • Asendusbussi kasutamine ratastooliga on võimalik eeldusel, et ratastool pannakse pakiruumi (peab olema kokkupandav) ning reisija saab ise bussi minna. Juhul, kui klient saab liikuda ainult ratastoolis, palume oma reisisoovist ja täpsetest reisi aegadest vähemalt 5 tööpäeva varem e-posti teel (">) teada anda. Sel juhul on võimalik korraldada spetsiaalne transport, kuhu saab ratastooliga siseneda.
  • Suuri koeri ei ole võimalik bussi võtta. Puuriga väikeloomad on bussi lubatud, ent omanik peab arvestama võimalusega, et kui bussis on kõik istekohad täis, peab ta puuri loomaga sülle võtma.
Arhiiv
Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.
Seaded