fbpx

Alates 27. maist sõidab rohkem ronge Pärnusse ja Viljandisse

Alates 27. maist sõidavad Elroni Edelasuuna rongid suvise graafiku järgi, mis toob Tallinn-Pärnu liinile mõlemas suunas kolm väljumist päevas, uuendusena tiheneb sõiduplaan sel aastal ka Tallinn-Viljandi liinil.

Elroni Tallinn-Pärnu rongide sõidugraafikusse lisanduvad päevased reisid. Rongid Tallinnast Pärnu suunas väljuvad suvekuudel kell 7:44, 11:46 ja 18:03 ning Pärnust Tallinnasse kell 7:23, 11:35 ja 18:16.

Sõiduvõimalused paranevad ka Tallinnast Viljandisse sõitjate jaoks. Igapäevaselt kell 9:51 väljuv Tallinn-Türi rong sõidab kuni suve lõpuni Viljandini, Tallinna suunas lisandub väljumine kell 12:23. Ka kell 18:30 väljuv Tallinn-Türi rong sõidab reedeti Viljandini ning nädalavahetuse viimane rong Viljandist Tallinna väljub pühapäeviti kell 20:00.

„Sel suvel on Edelasuunal tagatud stabiilne sõiduplaan ning asendusbusse kasutada ei tule. Ka nädalavahetustel teenindatakse kõiki reise tavapärase graafiku alusel täies ulatuses rongidega. See tähendab oluliselt mugavamat reisimisvõimalust ja lühemat sõiduaega,“ ütles Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo.

Suvine sõiduplaan Edelasuunal kehtib 27. maist 3. septembrini ja on leitav Elroni kodulehe sõiduplaaniotsingust või SIIT.

Foto autor: Valter Koitjärv

Arhiiv
Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.
Seaded