fbpx

5. – 30. juunini toimuvad Pääsküla-Keila lõigul remonttööd

Seoses Pääsküla-Keila raudteelõigu remondiga sõidavad rongid 5.–30. juunini Pääsküla, Keila, Kloogaranna, Riisipere ja Paldiski suunal tööpäevadel ajutise sõiduplaani järgi.

Juunikuine remont rongiliikluses katkestusi ei põhjusta. Reisijaid teenindatakse täies ulatuses rongidega, asendusbusse kasutusele ei võeta. Kuni kella kümneni hommikul jääb kehtima tavapärane sõiduplaan. Hilisemate väljumiste puhul on enim mõjutatud Riisipere suuna sõitjad, kel tuleb kohati Keilas teisele rongile ümber istuda.

„Hommikune sõiduplaan ei muutu ning tööle jõudmine on sama mugav ja kiire kui seni,” ütles Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo. „Ehkki asendusbusse ei kasutata, tuleb arvestada muutunud sõiduplaaniga. Riisipere suunal sõitjail tuleb mitmete reiside puhul Keilas teisele rongile ümber istuda. Sõiduplaanis on siiski ka väljumisi, mis sõidavad Tallinnast Riisiperre otse.”

Pääsküla-Keila raudteelõigu remondist tingitud ajutine sõiduplaan on leitav Elroni kodulehelt sõiduplaaniotsingust ja ooteplatvormide infostendidelt ja SIIT.

Foto autor: Merli Kotkas

Arhiiv
Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.
Seaded