fbpx

27. ja 28. juunil sõidavad Narva-suunalised rongid muudetud sõiduplaani järgi

Kunda jõe raudteesilla remondi tõttu kehtib neljapäeval, 27. juunil ja reedel, 28. juunil Tallinna-Narva liinil ajutine sõiduplaan. Rakvere-Kabala lõigul kasutatakse osadel reisidel asendusbusse.

Rakvere-Kabala jaamavahel asuva Kunda jõe raudteesilla remonttööde tõttu suletakse see lõik rongiliiklusele ning seetõttu on vajalik 27. juunil terve päeva ulatuses ja 28. juuni hommikul reisijaid Rakvere ja Kabala vahel teenindada bussidega. Bussid väljuvad Rakveres raudteejaama läheduses olevast bussipeatusest „Raudteejaam“ ning Kabalas rongipeatuse juures olevast parklast.

Juhime tähelepanu, et asendusbussidega ei ole võimalik jalgrattaid transportida.

Asendusbusside peatuskohad märgistatakse Elroni värvides tahvlitega, nende asukohad koos infoga sõiduplaanimuudatuste kohta on leitavad Elroni kodulehelt ja ooteplatvormide infostendidelt, tasuta rongiinfot jagab ööpäevaringne infotelefon 616 0245.

Asendusbusse kasutatakse vaid 27. ja 28. juunil, pärast seda saavad rongid sellel lõigul taas sõita. Muudetud sõiduplaanid on leitavad Elroni kodulehelt elron.ee ning peatustes olevatelt infostendidelt.

Idasuuna sõiduplaan 27. juunil

Idasuuna sõiduplaan 28. juunil

Foto: Riina Sangla

Arhiiv
Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.
Seaded