fbpx

26. augustist on muudatusi Keila, Paldiski-, Riisipere- ja Kloogaranna-suunaliste rongide sõiduplaanis

Alates tuleva nädala esmaspäevast, 26. augustist lisanduvad Paldiski suunas reisijatele rohkemate sõiduvõimaluste pakkumiseks ka asendusbussid. Hommikusel ajal on sõiduplaanis ka täiendav Keila-Tallinna rong.

„Kuivõrd remonttööde tõttu saab Klooga jaamas endiselt kasutada vaid ühte teed, ei ole meil võimalik Paldiskisse harjumuspärase sagedusega sõita. Samas algab peagi kooliaeg ning läbi on saanud ka puhkused, mistõttu on reisijaid üksjagu rohkem. Seetõttu anname Keila ja Paldiski vahel lisaks rongidele käiku ka bussid,“ ütles Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo. „Bussidega asendame tööpäeviti pea kõik rongid, mis remonttööde tõttu praegu sõita ei saa. Palun tähele panna, et osadel juhtudel sõidab Paldiskisse kaks bussi – üks teeb peatuse kõikides vahepeatustes, teine aga sõidab otse Paldiskisse. Nii saavad Paldiski inimesed kiiremini kohale. Kindlasti tuleks jälgida bussidel olevaid infosilte, et valida õige buss.“

„Et pakkuda oma klientidele piisavalt istekohti, oleme teinud sõiduplaani ka teisi muudatusi, mis võimaldavad õhtusel tipptunnil kasutada kahte kokku haagitud rongi. Samuti anname ületäituvuse vähendamiseks ja ajaliselt sobivama sõiduvõimaluse pakkumiseks hommikusel tipptunnil käiku täiendava Keila-Tallinna rongi. Need muudatused võimaldavad meil loobuda ka rataste vedamise keelust Tallinna linna sees, mis läänesuunal praegu kahel rongil tööpäeviti kehtivad,“ tõi esile Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo.

Täpsem info sõiduplaanimuudatuse kohta on leitav Elroni kodulehelt ja peagi ka ooteplatvormide infostendidelt, tasuta rongiinfot jagab ööpäevaringne infotelefon 616 0245.

Läänesuuna sõiduplaan 26. augustist – 13. oktoobrini

Foto: Alvari Härmson

Arhiiv
Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.
Seaded