fbpx

22. maist on Aegviidu-, Rakvere- ja Narva-suunaliste rongide sõiduplaanides muudatusi

Püssi-Kohtla raudteelõigu remonttööde tõttu muutub alates 22. maist Narva ja Rakvere reiside sõiduplaan. Muudatusi on ka osade Aegviidu ja ühe Pääsküla reisi sõidugraafikus.

Lisaks Tapa-Kadrina lõigule alustatakse 22. mail ka Püssi-Kohtla raudteelõigu remonti. Kuna töid tehakse õhtust hommikuni ning selleks peab jääma piisav aeg, nihkub õhtuse Tallinna-Narva rongi väljumisaeg tunni võrra varasemaks. Seetõttu muutub ka seni kell 17.14 väljunud Tallinna-Aegviidu reis 15 minuti võrra varasemaks. Õhtusel Narva-Tallinna rongil jääb ajutiselt ära peatus Püssis, kuna selles jaamas saab korraga peatuda vaid üks rong.

Väiksemaid muudatusi on veel kahe Tallinna-Aegviidu liini õhtuse reisi, ühe Tallinna-Rakvere ning ühe Pääsküla-Tallinna reisi väljumisaegades. Endiselt teenindatakse osasid Tallinna-Rakvere liini reise Tapa-Rakvere lõigul asendusbussidega. Juhime tähelepanu, et muutuvad ka mõnede reiside väljumisteed Balti jaamas.

Muudetud sõiduplaanid on leitavad Elroni kodulehelt ja peatustes olevatelt infostendidelt, tasuta rongiinfot jagab ka ööpäevaringne infotelefon 616 0245.

Idasuuna sõiduplaan 22. maist – 2. juunini 2019

Foto: Kristiina Kullamaa

Arhiiv
Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.
Seaded