fbpx

2. märtsist algavad raudteeremondid toovad sõiduplaanidesse muudatusi

Seoses Tabivere jaamas algavate ehitustöödega on alates 2. märtsist muudatusi Aegviidu, Tartu, Valga ja Koidula liini rongide sõiduplaanis. Üksikuid muudatusi on ka osade Pääsküla reiside väljumisaegades.

Eesti Raudtee jätkab Tapa-Tartu raudteelõigu rekonstrueerimisega, et tulevikus saaks tõsta kiirusi ja rongireis veelgi sujuvamalt kulgeks.

2. märtsil algab Tabivere raudteejaama peatee kapitaalremont ning paralleelselt jätkuvad sealkandis ka Tabivere jalakäijate tunneli ehitustööd. Remondi käigus vahetatakse välja kogu raudtee pealisehitusmaterjalid ‒ rööpad, liiprid, ballast. Reisirongiliiklust remont oluliselt ei sega, kuna jaamas jääb avatuks platvormiäärne kõrvaltee, kus rongid peatuda saavad. Tööd kestavad 8. maini.
Lisaks Tabivere jaama peateele on 2020. aastal plaanis remontida ka Tabivere – Kärkna jaamavahe. Need tööd algavad aprilli alguses ja kestavad esialgse plaani kohaselt juuni lõpuni.

2. märtsist algavad remonditööd toovad mõneminutilisi muudatusi Tartu, Valga ja Koidula liini sõiduplaanidesse. Üksikuid muudatusi on ka Aegviidu ja Pääsküla reiside sõiduplaanis.

Algavad remonttööd mõjutavad sõiduplaani ja reisijaid üsna vähe. Osade rongide sõiduaeg pikeneb küll mõne minuti võrra, kuid sellega saame tulevikus parema raudtee ja rongiliikluse.

Rongisõitu planeerides palume jälgida infot Elroni kodulehelt (www.elron.ee) ja ooteplatvormide infostendidelt.

Arhiiv
Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.
Seaded