fbpx

11. augustist muutub Läänesuuna sõiduplaan

Alates eelolevast nädalavahetusest, 11. augustist muutub Läänesuuna rongide sõiduplaan, tööpäeviti on vajalik päevasel ajal kasutada Tallinna-Pääsküla lõigul asendusbusse.

Raudtee remonttööd liiguvad taas Tallinna ja Pääsküla vahele, mistõttu hakkab alates 11. augustist kehtima uus sõiduplaan. Tööpäeviti on päevasel ajal Tallinna-Pääsküla lõigul osadel reisidel vajalik kasutada asendusbusse, hommikul ja õhtul saavad rongid sõita. Juhime tähelepanu, et rattaid asendusbussidega transportida ei saa.

NB! Tööpäeviti kell 10:40 – 21:40 saavad rongid mõlemas suunas liikumiseks kasutada üksnes linnast väljuval suunal olevat teed ja ooteplatvorme.

Nädalavahetustel teenindatakse üksnes rongidega, busse kasutada ei tule.

Läänesuuna sõiduplaan alates 11. augustist NÄDALAVAHETUSTEL (k.a. esmaspäeval, 20. augustil)

Läänesuuna sõiduplaan alates 13. augustist TÖÖPÄEVADEL

Asendusbusside peatuskohad märgistatakse Elroni värvides tahvlitega, nende asukohad koos infoga sõiduplaanimuudatuste kohta on leitavad Elroni kodulehelt ja peagi ka ooteplatvormide infostendidelt.

ASENDUSBUSSIDEGA TEENINDAMINE:

  • Asendusbussid peatuvad kõigis liinil ette nähtud peatustes.
  • Asendusbusside peatuste paigad märgistatakse Elroni värvides tahvlitega. Kõik peatused ei ole alati rongijaama juures.
  • Jalgrattaid ei ole võimalik bussiga transportida. 
  • Asendusbussi kasutamine ratastooliga on võimalik eeldusel, et ratastool pannakse pakiruumi (peab olema kokkupandav) ning reisija saab ise bussi minna. Juhul, kui klient saab liikuda ainult ratastoolis, palutakse oma reisisoovist ja täpsetest reisi aegadest vähemalt 5 tööpäeva varem e-posti teel "> teada anda. Sel juhul on võimalik korraldada spetsiaalne transport, kuhu saab ratastooliga siseneda.
  • Suuri koeri ei ole võimalik bussi võtta. Puuriga väikeloomad on bussi lubatud, ent omanik peab arvestama võimalusega, et kui bussis on kõik istekohad täis, peab ta puuri loomaga sülle võtma.

ASENDUSBUSSIDE PEATUSKOHAD PÄÄSKÜLA-TALLINN LÕIGUL:

Busside teekond Google kaardil: Pääsküla-Tallinn

Foto autor: Merli Kotkas

Arhiiv
Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.
Seaded