fbpx

Elron toetab Teeme Ära talgulisi soodsama rongisõiduga

Elron peab keskkonnasõbralikkust väga oluliseks ning hindab kõrgelt kõikide Teeme Ära talguliste panust. Et Teeme Ära talgupäevadele kaasa aidata, pakume 27. aprillist kuni 5. maini reisimisel talgugruppidele 50% soodsamat piletihinda. Kõik talgulised, kes sõidavad 5-liikmelise või suurema seltskonnaga, saavad vähemalt ühe talguhundi passi esitamisel soodsama rongipileti kogu grupile ette osta. Talgugrupi pileti saamiseks tuleb meile oma reisisoovist kirjutada e-maili aadressil .

Soodustuse saamiseks on vajalik:

  1. saata hiljemalt sõidule eelneval tööpäeval kella 15.00-ks e-postile oma reisisoov (sõidu kuupäev ja kellaaeg, algus- ja lõpp-peatus, reisijate arv, enda talguhundi passi pilt ja arve saaja nimi);
  2. tasuda Elroni saadetud ettemaksuarve.

Seejärel saadame rongipiletid reisija soovitud e-mailile. Rongis palume pilet esitada klienditeenindajale nutiseadme vahendusel või väljaprinditult.

Pakkumine kehtib piletite ettetellimisel kõikidel Elroni liinidel üle Eesti, nii tava- kui ekspressreisidel tavaklassis ja ka vabade kohtade olemasolul rongi 1. klassis sõitmisel. Juhime tähelepanu, et rongis erihinnaga pileteid osta ei saa.

Soodustus arvestatakse rongis müüdava täispileti hinnast.

Teeme Ära talgupäev on kujunenud kümnete tuhandete eestimaalaste igakevadiseks suursündmuseks, kui tullakse kokku ning võetakse ühiselt käsile kodukandi kõige pakilisemad tööd. Täpsemat info talgute kohta leiab aadressilt www.teemeara.ee.

Arhiiv
Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.
Seaded