fbpx

1. augustist saab Elroni sõidukaardil oleva raha eest soetada pileteid ka veebist

Alates 1. augustist tekib rongisõitjatele kasutajakonto loomise võimalus, mis võimaldab Elroni sõidukaardil oleva rahaga piletiostu eest tasuda ka veebis ning lihtsustab ühe kasutajaga seotud erinevate sõidukaartide haldamist.

Alates neljapäevast, 1. augustist pakume rongisõitjatele võimaluse luua Elroni veebilehel oma kasutajakonto, mis lihtsustab sõidukaartide haldamist ja võimaldab tasuda sõidukaardil oleva rahaga ka veebist ostetavate piletite eest. Kui seni sai turvalisuse huvides Elroni sõidukaardil olevat raha kasutada üksnes rongis pileti ostmisel, siis nüüd saab kasutajakonto olemasolul seda teha ka veebis. Konto ei ole isikustatud, piisab e-maili aadressist.

Uuendus hõlbustab ka erinevate sõidukaartide haldamist. Kontoga on võimalik siduda erinevaid sõidukaarte ning kaartidele ka personaalsed nimetused anda. Seega kui peres on mitu sõidukaarti, saab näiteks lapsevanem mugavalt kontole sisse logides lapse kaardile raha laadida või pileteid osta, ilma et peaks iga kord teadma kaardi numbrit.

Kasutajakonto vahendusel on mugav vaadata ka aktiivseid pileteid ja ostuajalugu ning kaardile raha laadida, samuti e-mailile ostetud piletite QR-koode mugavalt piletikontrollimiseks kuvada.

Oma konto saab luua Elroni piletimüügisüsteemi leheküljel elron.pilet.ee, vajutades lehe paremal ülaservas valikule „Loo konto“.

Kasutajakonto funktsiooni lisandumine on osa Elroni piletimüügisüsteemi arendusest eesmärgiga parandada kasutajakogemust. Konto loonud klientidel on edaspidi mõningane eelis ka ette ostetud piletite tagastamise korral.

Seoses kasutajakonto lisandumisega piletimüügisüsteemi, saab piletite tagastussüsteem samuti väikese uuenduse. Sarnaselt teistele teenusepakkujatele – näiteks bussitranspordi ettevõtetele – arvestatakse pileti maksumusest maha teenustasu (1 euro), kui reisija soovib piletiraha tagastust arvelduskontole. Kui reisija soovib ette ostetud pileti tagastada, tehes seda meie piletimüügisüsteemi leheküljel, ning saada tagastatava summa Elroni sõidukaardile, tagastatakse pileti maksumus ka edaspidi täies ulatuses ja teenustasuta.

Kasutajakontot saab luua siin.

Arhiiv
Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.
Seaded